Pirkumiem virs 49€ bezmaksas piegāde ar DPD*

Korola
cart
0
lv en
Korola
Cart
0
Lietotāja profils

Kaklarota "Ģimene"

Ceļojuma maciņi

lv en

Biežāk uzdotie jautājumi

PIEGĀDE & PREČU ATGRIEŠANA

ROTU KOPŠANA

ROTU REMONTS

DĀVANU KARTES IEGĀDE

DĀVANU KARTES IZMANTOŠANA

KAKLAROTA “ĢIMENE”

IEPAKOJUMS

Palīdzēsim

Neatradi atbildi?

Zvani, raksti vai nāc ciemos!

location

Antonijas iela 16, Rīga

Neatradi atbildi?

Atsauksmes

Ko par mums saka?

Jau vairākus gadus ar lepnumu varu teikt, ka esmu Korola rotu fans! Tās lietoju gan ikdienā, gan fotosesijās un filmēšanas laukumā. Joprojām nēsāju arī pašus pirmos lāsīšu auskarus, kurus nu ir papildinājuši vairāki dizaina auskari, kaklarotas un citi Korola mākslas darbi. Rotās novērtēju askētisku, bet tajā pašā laikā vienmēr atpazīstamu dizainu, kā arī to, ka pat pašus greznākos auskarus var lieliski kombinēt ar ikdienas apģērbu. Esmu no sirds pateicīga Jekaterinai un Korola komandai par tik skaistu rotu radīšanu un vienmēr izcilu apkalpošanu!

Dana Gulbe

“Savas ideālās rotaslietas vienmēr meklēju Korola piedāvājumā. Man būtiski, lai rotas netraucētu būt aktīvai, neierobežotu kustību brīvību, bet būtu pamanāmas un izskatītos lieliski arī brīžos, kad pati neizskatos ideāli. Kalnos ik sīkumam ir nozīme un auskari man palīdz saglabāt sievišķību vietās, kur izturībai un spēkam ir lielāka nozīme. Korola auskari ar angļu aizdari perfekti pielāgojas manam dzīvesveidam gan kāpjot pa klintīm un ledu, gan sasniedzot virsotnes.”

Kristīne Liepiņa

Pirms Korola rotas ienāca manā dzīvē, es ikdienā nejutos pilnīga. Šķita, ka iztrūkst tā sievišķīgā un viegluma pielietā daļa manī. Tad mēs iepazināmies un nu nevaru iedomāties dienu bez rotāšanās ar Korola! Nu es jūtos pabeigta! Es jūtos dzīva!

Īrisa Vidauska

KOROLA rotu dizainam un materiālam piemīt maģiska pievilcība un burvība, tās ir kā “otrā āda”, bez kuras nevar ne ikdienā, ne svētkos.

Ieva Broka

Brīnišķīgas rotas visām dzīves situācijām. Gan ikdienai, gan svētkiem. Mans Korola rotu favorīts viennozīmīgi ir kaklarota ‘Ģimene’. ❤️

Iluta Puķudruva

Es domāju, ka šeit piekritīs teju katra sieviete - Kā atrast sev piemērotas rotas!? Lai tās atbilst manai iekšējai būtībai, lai tās ir gana funkcionālas, izcili kombinējas savā starpā un, lai tās labi draudzējas ar apģērbu, kas ir manā skapī!  Tieši šādas ir KOROLA rotas! Lakoniskas, bet tai pat laikā ar izcilu raksturu, kas papildinās Tavu vizuālo tēlu, nevis to nomāks. Rotas ir kā papildinājums un tai pat laikā nobeigums Tavam koptēlam gan ikdienā, gan svētkos!

Gita Šildere

Korola rotas man kļuvušas īpaši iemīļotas nu, jau kādus gadus 4. Tās man ir rotas gan ikdienai, gan svētku dienām. Zinot fantastisko darbu, kas tiek ieguldīts radot dizaina rotas, tas paceļ šos mākslas darinājumus citā līmenī. Vienmēr varu būt droša, ka rotas būs rūpīgi pārdomātas, darinātas un samīļotas no sirds. Par rotu kvalitāti nav ne mazāko šaubu, jo izmantotie materiāli tiek rūpīgi iztestēti pirms nokļuvuši skaistajās rotu vitrīnās. Paldies, Jekaterina, par to ko dari & radi💛

Iveta Simsone

Back

Pasūtījums

Empty

Grozā nav produktu

Piegādes veidu var izvēlēties nākamajā solī.