Pirkumiem virs 49€ bezmaksas piegāde ar DPD*

Korola
cart
0
lv en
Korola
Cart
0
Lietotāja profils

Kaklarota "Ģimene"

Ceļojuma maciņi

lv en

Garantija

Rotu garantija

Katram izstrādājumam kompānija Korola dod divu gadu garantiju no preces pirkšanas datuma, ja tiek ievēroti zemāk minētierotu  kopšanas un glabāšanas noteikumi.

Ar šādu garantiju, izstrādājums tiks salabots vai arī pēc kompānijas Korola sprieduma – aizstāts ar jaunu identisku vai citu summas vērtībā līdzvērtīgu izstrādājumu.

Korola garantija netiek dota izstrādājumiem, kuri pēc Korola sprieduma tikuši bojāti nepareizas lietošanas rezultātā vai pircēja pašrocīgi veikta remonta neveiksmīga iznākuma dēļ.

Kompānija Korola nenes atbildību par jebkuriem citiem bojājumiem, kas radušies Korola izstrādājumu lietošanas laikā.

Rotu kopšanas un glabāšanas noteikumi

Korola izgatavotās rotas ir jāuzglabā sausā un tumšā vietā. Rotām un kristāliem ir periodiski jāveic tīrīšana ar sausu lupatiņu, tas ļaus saglabāt izstrādājuma sākotnējo spīdumu. Auskari ar angļu aizdari ir nofiksējušies, ja ir bijis dzirdams klikšķis. Jāizvairās no izstrādājumu saskarsmes ar jebkuru šķidrumu (ūdeni, dzērieniem, mazgāšanas līdzekļiem utt.), kā arī krēmiem. Ķēdītes saskarē ar ādu, smaržām vai ķermeņa losjonu var atstāt tumšus nospiedumus. Neaizmirstiet, ka rotas ir pēdējais akcents Jūsu tēlā un tās uzliekamas tikai pēc smaržu vai matu lakas lietošanas. Noņemiet rotas dodoties saunā, dušā, baseinā vai peldoties. Apzeltītajām rotām krāsas maiņa netiek uzskatīta par ražošanas defektu. Lai ķēdītēs neveidotos mezgli, vēlams tās uzglabāt aiztaisītas ciet.

Back

Pasūtījums

Empty

Grozā nav produktu

Piegādes veidu var izvēlēties nākamajā solī.