Pirkumiem virs 49€ bezmaksas piegāde ar DPD*

Korola
cart
0
lv en
Korola
Cart
0
Lietotāja profils

Kaklarota "Ģimene"

Ceļojuma maciņi

lv en

Privātuma politika

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Korola store”, reģistrācijas numurs: 40203182500, juridiskā adrese: Mazcenu aleja 6 – 31, Jaunmārupes, Mārupes nov., LV – 2166 (turpmāk – Korola) ir uzņēmusies pienākumu aizsargāt klientu privātumu. Saskaņā ar to esam sagatavojuši Privātuma politikas principus, kas attiecas uz klientu personas datu iegūšanu, izmantošanu un uzglabāšanu. Mūsu darbība tīmeklī notiek saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, kā arī attiecīgiem Eiropas Savienības tiesību aktiem

1.Personas datu ieguve un izmantošana

Korola iegūst patērētāja personīgo informāciju, jo tas ir nepieciešams, lai patērētājam nodrošinātu augstāko servisa līmeni. Tas ļauj sniegt patērētājam piemērotu pieeju Korola precei un pievērst uzmanību preču grupām, kas visvairāk interesē patērētāju. Jūsu personīgā informācija palīdz mums informēt Jūs par jaunumiem piedāvāto preču klāstā, izpārdošanām un pasākumiem, par kuriem jūs varētu būt ieinteresēts. Mājas lapā jūs varat pasūtīt preci, veikt pieprasījumus un pieteikties informācijas saņemšanai par jaunumiem, izpārdošanām u.c. Jūsu pieprasījuma apstrādei mēs prasām sniegt patērētājam tādu informāciju kā vārds, adrese, e-pasta adrese, kontakttālrunis u.c. Korola nepieprasa un neapstrādā sensitīvos personas datus. Korola nekad neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju, kuru jūs sniedzat tiešsaistē. Korola nepārdod un neizīrē patērētāja kontaktinformāciju citiem tirgus dalībniekiem. Patērētāja sniegtā informācija palīdz mums īstenot mūsu servisu, apstrādāt patērētāja pieprasījumus, piegādāt preci un sniegt jums atbalstu.

2.Drošība

Visi klientu personas dati, kas kļuvuši zināmi Korola tīmekļa veikala apmeklējuma laikā un veicot pirkumus tajā, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju. Šifrētais kanāls datu nodošanai starp bankām nodrošina pircēja personas datu un banku rekvizītu drošību. Lai aizsargātu klienta intereses, mēs nodrošinām: – godīgu un likumisku personas datu apstrādi; – personas datu apstrādi tikai atbilstoši minētajam nolūkam un nepieciešamajā apmērā; – tādu personas datu uzglabāšanas veidu, kas nodrošina iespēju identificēt klientu jebkurā attiecīgajā brīdī, kurš nepārsniedz sākotnēji norādītajam datu apstrādes nolūkam paredzēto periodu; – precīzu personas datu apstrādi un to savlaicīgu atjaunināšanu, labošanu vai dzēšanu, ja personas dati ir nepilnīgi vai neprecīzi. Klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti, ja tie ir novecojuši, nepilnīgi, nepatiesi, pretlikumīgi apstrādāti vai vairs neatbilst sākotnēji minētajam datu apstrādes nolūkam.

3.Izmaiņas privātuma politikā

Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās Mājaslapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta Mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.

4.Kontaktinformācija

Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi saistībā ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected] vai: SIA Korola store, Mazcenu aleja 6 – 31, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV-2166, Latvija

Back

Pasūtījums

Empty

Grozā nav produktu

Piegādes veidu var izvēlēties nākamajā solī.