zimola-stasts-attels

Laimīga un veiksmīga sieviete ir tā, kura ir izvirzījusi savu dzīves mērķi. Un tā mūsu gadījumā ir mērķtiecīgā Jekaterina – Korola zīmola radītāja. Sieviete, kura pēc augstākās izglītības ir juriste, strādājusi savā profesijā vairākus gadus, taču sirds vadīta jau vairākus gadus aktīvi darbojas Korola rotu zīmola vadīšanā un izaugsmē.

Viss sācies jau 2008. gadā, kad Jekaterina sava hobija un prieka vadīta sāka meistarot rotas sev un draudzenēm ko dāvināt uz svētkiem. Vēloties pasniegt ko īpašu, individuālu un no sirds darinātu. Draudzenes vienmēr bijušas sajūsmā un izteikušas pat vēlmi iegādāties rotas. Un tā pamazām un nemanot Jekaterina saprata, ka rotu radīšana ir jau palikusi par viņas dzīves veidu un neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Bija pienācis laiks savu sapni padarīt par realitāti! Piesaistot palīgā savu mammu – Ritu, kura ir vienreizēja personība, ar zelta rokām, lielisku gaumi un nepārspējamu kreativitāti. Ieguldot lielu darbu, zināšanas un laiku tika izveidota komanda. Kā rezultātā jau vairākus gadus pastāv Latvijā roku darinātu rotu zīmols – Korola.

Jekaterinas sapnis bija īstenots, bet lai uzņēmums būtu veiksmīgs, atpazīstams un konkurētspējīgs ir cītīgi jāstrādā. Korola komanda katru dienu iegulda daudz laika, milzīgu darbu un pacietību, lai sniegtu saviem klientiem labāko. Kā rezultātā Korola zīmols ir kļuvis par vienu no vadošajiem rotu zīmoliem Latvijā.

Korola uzņēmuma galvenie kritēriji ir kvalitāte un oriģinalitāte. Izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus, kuri tiek testēti pirms nonāk pārdošanā. Kā rezultātā top ikdienas, svētku un arī ekskluzīvas kolekcijas rotaslietas. Ekskluzīvās kolekcijas rotaslietas tiek darinātas vienā eksemplārā. Savukārt oriģinalitāti panākam ar ieguldīto roku darbu un individuālo pieeju katram klientam. Rotaslietas tiek veidotas vadoties pēc jaunākajām modes tendencēm, iedvesmojoties no modes skatēm un žurnāliem. Kā arī, ja ir iespējams, tad izgatavojam rotas pēc klienta vēlmēm un idejām.

Mūsu zīmola radītās rotas izcels Tavu personību, kurās Tu jutīsies vēl pārliecinātāka, sievišķīgāka un skaistāka.