Pirkumiem virs 49€ bezmaksas piegāde ar DPD*

DĀVANA pirkumiem virs 120€

Korola
cart
0
lv en
Korola
Cart
0
Lietotāja profils

Kaklarota "Ģimene"

Ceļojuma maciņi

lv en
Zīmola stāsts

Zīmola stāsts

Laimīga un veiksmīga sieviete ir tā, kura ir izvirzījusi savu dzīves mērķi

Mūsu gadījumā ir mērķtiecīgā Jekaterina - Korola zīmola radītāja. Sieviete, kura pēc augstākās izglītības ir juriste, strādājusi savā profesijā vairākus gadus, taču sirds vadīta jau vairākus gadus aktīvi darbojas Korola rotu zīmola vadīšanā un izaugsmē.

Viss sācies jau 2008. gadā, kad Jekaterina sava hobija un prieka vadīta sāka meistarot rotas sev un draudzenēm ko dāvināt uz svētkiem. Vēloties pasniegt ko īpašu, individuālu un no sirds darinātu. Draudzenes vienmēr bijušas sajūsmā un izteikušas pat vēlmi iegādāties rotas. Un tā pamazām un nemanot Jekaterina saprata, ka rotu radīšana ir jau palikusi par viņas dzīves veidu un neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Bija pienācis laiks savu sapni padarīt par realitāti! Piesaistot palīgā savu mammu - Ritu, kura ir vienreizēja personība, ar zelta rokām, lielisku gaumi un nepārspējamu kreativitāti. Ieguldot lielu darbu, zināšanas un laiku tika izveidota komanda. Kā rezultātā jau vairākus gadus pastāv Latvijā roku darinātu rotu zīmols - Korola.

Jekaterinas sapnis bija īstenots, bet lai uzņēmums būtu veiksmīgs, atpazīstams un konkurētspējīgs ir cītīgi jāstrādā. Korola komanda katru dienu iegulda daudz laika, milzīgu darbu un pacietību, lai sniegtu saviem klientiem labāko. Kā rezultātā Korola zīmols ir kļuvis par vienu no vadošajiem rotu zīmoliem Latvijā.

Korola rotas izcels Tavu personību, kurās Tu jutīsies vēl pārliecinātāka, sievišķīgāka un skaistāka

Zīmola stāsts
1

Kvalitāte

Izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus, kuri tiek testēti pirms nonāk pārdošanā.

2

Oriģinalitāte

Rotu oriģinalitāti panākam ar ieguldīto roku darbu un individuālo pieeju katram klientam. Rotaslietas tiek veidotas vadoties pēc jaunākajām modes tendencēm, iedvesmojoties no modes skatēm un žurnāliem.

3

Mīlestība

Katrā rotā, ko darinām, tiek ieguldīta liela mīlestība pret to ko darām.

Back

Pasūtījums

Empty

Grozā nav produktu

Piegādes veidu var izvēlēties nākamajā solī.